- Un McDonald’s din Budapesta se transformă în night club.
- În weekend, de la 22:00, restaurantul devine club de noapte.
- McDonald’s-ul se află într-o clădire proiectată în 1877.
- Printre specialități este burger-ul Goosey Gustav, cu foie gras.
- Inițial, programul de club ar fi trebuit să se încheie anul trecut.
- Programul de club a fost prelungit datorită succesului locului.
McDonald’s-ul din poveste. În weekend se dă de trei ori peste cap și se transformă în club. E vorba despre un Mac din Budapesta. De vineri până duminică, de la 10 seara până la 4 dimineața, în loc de învârtit burgeri, DJ-ii învârt platanele.
Locația se află într-o clădire proiectată în 1877, scrie The New York Post. E considerată cea mai cool destinație din Budapesta. Inițial, programul de club ar fi trebuit să se încheie anul trecut, dar succesul a fost atât de mare, că a fost prelungit.
TOP ARTICOLE
- Adrian Sârbu: Eu susțin înființarea Partidului Copiilor în România! Ei sunt singurii care își pot reprezenta interesele la nivel politic
- Germania vrea să acorde cluburilor de noapte statut cultural în legislația urbanistică. Legea mai trebuie votată în Bundestag și Bundesrat
- Ciprian Ciucu a semnat dosarul de candidatură pentru ca Bucureştiul să găzduiască finala UEFA Europa League în 2028
Poți merge să dansezi, să bei ceva și, firește, să mănânci burgeri. Printre specialitățile localului este burger-ul Goosey Gustav, care este acoperit cu foie gras. Poți ieși la o cafea, pentru că restaurantul are și o terasă în aer liber.
Partenerii noștri


